Prodejní sady

Rádi bychom vyšli co nejvíce vstříc prodejcům, kteří s námi plánují spolupracovat. Proto na požádání zasíláme už vypracované návrhy pro obvyklé a vyzkoušené prodejní situace - návrhy "prodejních sad".

Když nám sdělíte jakým způsobem a po jakou dobu plánujte prodávat náš sortiment, vaši představu a možnosti, doporučíme vám vhodný a osvědčený výběr a počet výrobků s už kalkulovanou cenou včetně objemové slevy a popisem souvisejících výhod.

Zde jsou některé příklady "prodejních sad", konkrétní model však posíláme až na základě informací, které nám sdělíte.

Malá startovní prodejní sada pro vánoce, 2 prodejní dny:

Malá sada, vhodná pro vyzkoušení prodeje tohoto sortimentu. Obsahuje nejprodávanější výběr ze sortimentu, tmavé semišové plátno pro vystavení, dopravu a balné, vzorky dalších výrobků. Částečná garance zpětného odběru neprodaného zboží.

Malá startovní prodejní sada pro jaro, 2 prodejní dny:

Malá sada, vhodná pro vyzkoušení prodeje tohoto sortimentu. Obsahuje nejprodávanější výběr ze sortimentu, tmavé semišové plátno pro vystavení, dopravu a balné, vzorky dalších výrobků, garance zpětného odběru 1/3 neprodaného zboží do 14 dnů od data dodání.

Startovní prodejní sada pro vánoce, 4 prodejní dny:

Malá sada, vhodná pro vyzkoušení prodeje tohoto sortimentu. Obsahuje nejprodávanější výběr ze sortimentu, tmavé semišové plátno pro vystavení, dopravu a balné, vzorky dalších výrobků.