ZVONKOV

Kovotlačené zvony, pastevní zvonce, rolničky, plašičky, originální ražba, potisk

Výroba, prodej, maloobchod a velkoprodej přímo z výroby

Tradiční kovotlačitelská česká ražba od r. 1986. Vyrábíme mosazné zvony, zvonky, dveřní zvony, pastevní kravské a ovčí zvonce, rolničky různých velikostí a tvarů, drobné ražené šťastné předměty do peněženky. Mosazné zvonky a zvony kombinujeme s kůží a dřevem.  Kusový i velkoobchodní prodej.

Výrobky vhodné jako originální dárky a suvenýry s nabídkou gravírování a potisku jako dárkové a reklamní předměty pro firmy obecní infocentra atd.

Klademe důraz na udržení české lokální výroby, veškerý náš sortiment je vyráběn zde. U tradičních mosazných prvků (zvonky, rolničky, šťastné předměty) zachováváme tradiční postupy a použití původních forem, které jim uchovávají jedinečný ráz. U některých nových designových výrobků naopak volíme moderní metody výroby.

Již tradiční ražená mosazná prasátka s PF 2024 - malá i větší pro naše vánoční stánky i k prodeji na e-shopu. Přání, magnetky, nebo jen tak na rozdávání jako dárek pro štěstí do peněženky.

Mosazné novoročenky - zlatá P.F. prasátka do peněženky 2024

Mosazná novoročenka do peněženky - zlaté p.F. prasátko

Česká ražba malých novoročenek do pěněženky zahájena!

ZVONKY

Kovotlačené střední zvony výšky 7,5 cm  vhodné jako suvenýry a dárky pro firmy, infocentra. Maloobchodní i velkoobchodní prodej výrobků včetně reklamního gravírování laserem. Poctivý mosazný materiál, dobrý zvuk a výhodná cena díky použité technologii.
Více se dozvíte zde, nebo pokračujte přímo na e-shop.

ZVONEČKY

 Kolekce menších zvonků
Tyto malé zvonky ve velikosti 5,5 cm . Vhodné přímo do ruky. jsou vyrobeny tak, aby měly dokonalý zvuk. Jejich zvuk, který je součástí naší technologie ražby je řadí mezi nejlépe znějící zvonky na trhu ve své velikosti. Jsou velmi oblíbené díky své velikosti, dostupné ceně a skvělému zvuku.
Skvělý firemní, školní, svatební dárek.
Více se dozvíte zde, nebo pokračujte přímo na e-shop.

KRAVSKÉ A OVČÍ PASTEVNÍ ZVONCE - funkční, dárky, suvenýry

Kravské pastevní zvony od 3,5 do 22 cm výšky.  Zvony od 5 cm jsou plně funční a používají se na skot, ale i v suvenýrové úpravě a na sportovní fandění.

OVČÍ PASTEVNÍ ZVONCE v dárkové úpravě

ROLNIČKY

Rolničky z naší lisovny jsou určeny pro speciální aplikace. Klademe důraz na dobrý zvuk a použitelnost. Používají se jako plašičky na medvědy, sedlářské použití pro nýtování na kůži (např. koňské darmovisy), rolničky pro lovecké a slepecké psy, perkusní nástroje ad.
Naší specialitou jsou právě rolničky s otvorem pro nýtování trhacími nýty. 

ŠTĚSTÍ DO PENĚŽENKY

Štěstíčka - Luckies - drobná česká originální ražba

mají velké množství různých použití. Od překvapení pod vánoční talíř, štěstí do peněženky či do kapsy, šťastné přívěsky po dekorační doplňky při balení dárků. Všechny tvary si můžete prohlédnout zde.

V průběhu svého životního cyklu tyto předměty stále mohou své využití měnit. Nejprve mohou být doplňkem při dekoraci, pak dárkem, šťastným předmětem do peněženky, nebo do dopisního přání. Protože jsou lehké, ploché, ale přitom jemně a precizně zpracované, lidé je rádi vkládají do přání, do obálek, pod vánoční nebo svatební talíře atd. Jejich příběh nekončí, proto stále nesou své šťastné poselství.

Štastné tvary pro štěstí z naší ražby jsou z kvalitní mosazi (věrně tedy připomínají zlato) a jsou oboustranné, leštěné do vysokého lesku. Dodáváme je i ve formě přívěsků na klíče, vánočních ozdob a dekorací a v kombinaci s ostatními našimi výrobky. Můžete je koupit zde v internetovém obchodě.

Zlatá štěstíčka do peněženky z mosazi

Klíčová slova:  zvonky, zvony, zvonečky, mosazné zvonky, mosazné zvony, rolničky, vánoční ozdoby, vánoční dekorace, vánoční předměty 

SK: Zvončeky, slovenské suveníry, plašičky na medvede, pasienkové ovčie a kravské zvončeky

EN: Bells, wood, brass bells and bells. Christmas ornaments and decorations - Wholesale

DE: Glocken, Holz, Messing Glocken und Glöckchen. Weihnachten Ornamente und Dekorationen - Großhandel