Sada - BEZ VRTÁNÍ - pro zvonky na dveře do obchodu

Nově jsme uvedli montážní sadu ke dveřnímu zvonu Svatý Mikuláš, která umožňuje připevnění zvonu na plastové dveře zcela bez vrtání. Sada je vhodná pro plastové dveře při umístění vedle dveří.

Pružina zvonku je připevněna do plastové destičky, která je opatřena měkkou samolepící páskou.

Rozměr destičky je 6 cm na šířku - sada je tedy vhodná pro nalepení na dveřní rám, který je hladký a umožnuje nalepení oboustrannou páskou jako jsou plastové, hliníkové nebo kovové dveře, tam kde je rám vedle dveří široký alepoň 6 cm.

Funkčnost sady je ověřena a sada umožní pevné velmi odolné připevnění zvonu na plastové dveře, zároveň je však možné ji později kdykoli ze dveří odstranit bez poškození dveří. Montáže je velice jednoduchá - stačí nalepit připravenou destičku.

Sada zárověň obsahuje plastový úderník, který se připevní na dveře samolepícím suchým zipem. Suchý zip umožňuje další možnosti nastavení úderníku tak, aby se dal nastavit vyhovujícím způsobem.

Vše včetně lepících pásek je v sadě již obsaženo a připraveno.

Sada obsahuje:

1x plastovou samolepící destičku 60 x 128mm k připevnění zvonu do obchodu na rám plastových dveří, opatřenou samolepící plochou.

1x plastový úderník pro dveřní zvon do obchodu. Úderník je opatřen samolepícím suchým zipem.

Mosazný zvon na dveře do obchodu a sadu pro připevnění zvonu bez vrtání můžete objednat zde.

Máte-li objednán zvon do obchodu "Malý svatý Mikuláš" a k němu tuto sadu, máte tedy již vše potřebné. Pokud chcete dveřní zvon ještě více vylepšit, je možné doobjednat ještě mosazný úderník.