Rolničky pro myslivecké psy

V oblastech s výskytem divočáků se doporučuje opatřit psa nebo jeho doprovod rolničkou. Psi při volném pobíhání mohou narazit na divočáka, který je pak může pronásledovat, nebo i útočit (např. při obraně selat). Doporučuje se tedy jako prevence v těchto oblastech s vysokým výskytem divočáků použít rolničku pro jejich zaplašení. Divočáci jsou jinak velmi plachá zvířata a kontaktu se vyhýbají, zejména pokud jsou dopředu varováni. Platí zde stejné pravidlo, jako při plašení medvědů. Pro tyto účely doporučujeme rolničku z naší výroby s průměrem 28 mm, která má dokonce lepší parametry než rolničky prodávané a používané v Kanadě či na Aljašce.

Doporučujeme rolničku 28mm z naší výroby, která je uzpůsobena právě pro odhánění medvědů. Účelem je totiž vydávat stálý zvuk, který zajistí převalování dostatečně velké nerezové ocelové kuličky. Naopak divoké zvonění, vyvolané otřásáním rolniček, které tuto vlastnost nemají odradí nejen medvědy a divočáky, ale i vás a vaše souputníky.

Pro pohodlný průchod terénem, kde zvonění není třeba, vyrábíme rolničku s magnetickým tlumítkem. Rolničku pak lze rychle aktivovat, nebo umlčet.

Pro myslivecké kluby a svazy vyrábíme rolničku s magnetickým tlumítkem, které lze opatřit logem už v malých nákladech od 10 kusů. Používáme novou technologii, vhodnou i pro malosériový potisk.

Výroba mosazných rolniček a zvonků.

Rozměr: Ø 28mm, objednací kód ROLV3, 12g, 80dB, 2900 Hz

Objednávka: Využijte objednávkový formulář nebo volejte

Rolničky - zvončeky proti medveďom