Rolnička s magnetickým tlumítkem

Rolničky z naší výroby si naši zákazníci nejen z Kanady či ze Slovenských Tater často objednávají jako rolničky pro turisty na odhánění medvědů i jiných šelem a také divočáků.

Zde pod tímto odkazem se dozvíte vše o druzích medvědů a jak předcházet nebezpečí.

Rolničky na medvědy / Zvončeky na medvede

Díky zkoušení a zpětné komunikaci se zákazníky, kterým rolničky na medvědy dodáváme můžeme na tento účel doporučit právě tyto typy našich rolniček: Mosazná rolnička Ø 28mm, objednací kód ROLV3umístění na těle, nebo batohu (od pasu výše), na obojek psa. Hodnoty: 12g, 80dB, 2900 HzKoupit rolničku: její maloobchodní cena je 40 Kč (1,8 EUR), přesnou aktuální cenu najdete v platném ceníku, nebo na dotaz. Pro velkoobchodní ceny volejte, nebo napište poptávku .

Uvnitř rolničky je velká nerezová mosazná kulička, zvolená pro dobrý zvuk.

Vyzvednout rolničky si můžete po domluvě ve výrobně, nebo u některého z našich odběratelů nebo k zaslání poštou na základě vyplnění formuláře nebo volejte.

Rolničky zasíláme i na Slovensko.

Vyrábíme je také s magnetickým tlumítkem.

Tlumítko na rolničku

Rolničku dodáváme také s tlumítkem zvuku (silencer). Tato tlumítka, vyrábíme ve formě úchytů se suchými zipy, nebo jako magnet přímo přichycený na úchyt rolničky. Rolničky s úchytem z popruhu lze potisknout logem a jsou vhodná jako upomínkový předmět pro turistická infocentra ap. Vedle velkých sérií máme také k dispozici moderní malosériovou technologii potisku, kterou jsme schopni zajistit i malé série s potiskem od 10 Kusů.

Na obrázku vpravo vidíte rolničku s úchytem a tlumítkem, které je opatřeno reklamním logem. Dole pod rolničkou je nyní právě tlumítko s neodymovým magnetem, rolnička je umlčena. Tlumítko je jinak připojeno suchým zipem na úchytu.

Rolničky - zvončeky proti medveďom
Rolnička s magnetickým tlumítkem na medvědy
Rolnička s magnetickým tlumítkem na medvědy
Rolnička s magnetickým tlumítkem na medvědy
Rolnička s magnetickým tlumítkem na medvědy