MEDAILE, ocenění a řády

Řád zlaté vařečky - ocenění kuchařů i vašich blízkých

Chcete-li nejlépe vyjádřit svůj obdiv svým milovaným přátelům, maminkám, tatínkům, babičkám, tetičkám, sousedkám, nebo zkrátka každému kdo vám přináší ty nejlepší domácí buchty, dorty, zákusky, grilované kotlety ap., udělte mu tu nejlepší cenu - ŘÁD ZLATÉ VAŘEČKY!

Závěs 47x127 mm

Vařečka 9x2,2 cm

Uchycení řádu na oděv: Brožový zavírací špendlík

Řád zlaté vařečky - ocenění kuchařů

Jmenovité řády pro kuchařské soutěže

Podle objednávky zhotovíme úpravou této zlaté vařečky jmenovité řády - ceny pro vaše kuchařské soutěže! Vhodné pro ocenění profesionálních i amatérských kuchařů při oficiálních i zábavných soutěžích, dětských táborech ap.

Řád zlaté vařečky je cennou relikvií, protože je dáván z opravdové lásky. Ať už je to láska k obdarovanému, nebo jeho kuchařským výtvorům.

Řád zlaté vařečky je medailí, michelinskou hvězdou a Pohlreichovou samolepkou zároveň. Nelze ji však srovnávat s těmito běžnými oceněními. Má totiž mnohem větší hodnotu. Proč? Tento řád neuděluje nějaká snobská porota ale je dáván z hluboké lásky nebo opravdového přátelství.

Jeho předáním vyvoláte u svých příbuzných, přátel nebo zaměstnanců stejně dokonalý radostný úsměv, jako měl Stanislav Neumann ve filmu "Princezna se zlatou hvězdou na čele".

Řád zlaté vařečky - ocenění a medaile pro kuchaře

Jistě máte v rodině někoho kdo vám moc dobře vaří. Nesmíte však zapomenout na školní kuchařky, bojovnice v lítém boji na poli hospodářského rozpočtového vaření. Co ty někdy umí vykouzlit! Pamatujte, že není kuchařka, jako kuchařka a je-li ta vaše hodna ocenění, rozhodně se vyplatí ho zhmotnit do řádu zlaté vařečky!

Řád zlaté vařečky - cena nejen pro vítěze

Toto kuchařské ocenění můžete věnovat nejen vítězi, ale všem zůčastněným v soutěži. Na objednávku rádi zhotovíme tuto cenu s odlišným nápisem pro umístěné a pro zůčastněné!