Štastné přívěsky, zvonky a rolničky jako vhodné doplňky dárkových balení

Pro účely balení dárků a dárkových předmětů mohou sloužit všechny naše výrobky. Zvony a zvonky, rolničky, šťastné výlisky, mosazné vánoční ozdoby... Vše si naši zákazníci v dárkových a balících službách vybírají úspěšně jako kompoziční předměty k zabalení větších i menších dárkových balíčků.

Často je tomu právě proto, že jde o předměty s nízkou cenou, ale vysokou přidanou hodnotou.

Velkou výhodou totiž je, že se zde balící předměty samy stávají dárkem. Zvonečky, rolničky a šťastné výlisky je možné dále používat. Šťastné výlisky (kominíček, prasátko, andílek, podkova, ad.) obdarovaným poslouží jako štěstí do peněženky, přívěsek, nebo dárek pro někoho dalšího. Lidé je často přikládají do obálek, protože jsou ploché, lehké ale přitom velmi roztomilé.

A samozřejmě mnoho výrobků samo o sobě může být vhodným dárkem. (jako třeba stojánek na františky, nebo velké rolničky a zvonky).

Odkazy: Katalog, Ceník

Protože vyrábíme v různých velikostech, je možné vybrat si od menších a levnějších variant až po dražší výrobky. Přitom zde cena výrobků nesouvisí s kvalitou - všechny naše výrobky, i ty nejlevnější mají vysokou kvalitu, nemají ostré hrany a jsou opatřeny ochrannou vrstvou.

Skoro všechny mosazné výrobky je možné opatřit logem ať už výrazně na nápadných, nebo decentně méně nápadných místech. Je možné je gravírovat různými technologiemi včetně laserové už od ceny 3,50 Kč za potisk 1 kusu.

Velkým hitem jsou také drobná lisovaná PFka v různých šťastných tvarech (betlémská hvězda, prasátko).

Zde používáme technologii vlisování nápisu do robustního plechu.

Zvonky - využití například jako doplněk při vázání vánočních mašlí.

Zvonky a rolničky - využití našich výrobků jako doplňky pro dárková balení.

Zlatý lesk mosazných předmětů velmi vhodně dekoruje teplou barvu přírodních obalů. Výborně vynikají také na různých lahvích, takřka všech barev i odstínů. Výborně vynikají jak na čirém, tak na černém i zeleném skle.

Na obrázku bylo vánoční dárkové balení vzácných vín doplněno rolničkami a menším zvonkem z naší vánoční kolekce. Menší zvonek na sobě nese přívěsek pro štěstí. Zvonky i rolničky jsou funkční a mají čistý zvuk.

Drobné přívěsky pro štěstí - jsou opravdu velmi využívány při balení. Jejich velká obliba má jasnou příčinu: jejich mnohostrannou použitelnost. Je totiž možné je využít při balení v nespočetných variantách a kombinacích, ale zároveň jsou nositelem dalších hodnot pro obdarované. Dají se totiž po sejmutí dále použít jako štěstí do peněženky, přívěsek, překvapení pod vánoční talíř, vklad do adventního kalendáře, nebo jako vánoční ozdoba.

Na následujících snímcích je vidět vícenásobná užitkovost těchto lisovaných doplňků. Předměty které vyrábíme jako závěsné vánoční ozdoby na stromeček mohou být vhodně navlečeny na dárkovou lahev. Zde byly použity jako doplněk výběrového destilátu. Po sejmutí tedy mohou obdarovanému opět sloužit - jako vánoční ozdoba.

Navlečení vánoční ozdoby na hrdlo lahve, kde pak působí velmi přirozeným dojmem.

Pro tento účel je možné využít velký výběr z kolekce vánočních ozdob s motivy kominíčka, srdíčka, čtyřlístku, podkovy, malého funkčního zvonečku, andílka, kapříka ad.

K vyjádření není třeba mnoha slov. Zde postačilo pouze logo firmy a závěsný výlisek podkovy, který se tak stal poselstvím srdečného vzkazu.