Dekorace výrobků

Naše tradiční výrobky, jako jsou měděné výlisky jsou s úspěchem používány jako okrasný doplněk při balení výrobků a dárkových sad. Znatelnou měrou totiž podporují jejich prodej. Jejich oblíbenost a výhoda je totiž v jejich vícenásobném použití a vyjádření. Výlisky pro štěstí jsou přibalovány k výrobkům, jako jsou například lahve vína, různé masné výrobky (salámy, paštiky) ad.Zde jsou pak nejen nositelem dekorativního prvku, ale zároveň jsou jednoduchým vzkazem přání štestí zákazníkovi od výrobce. Tento šťastný přívěsek pak předává své poslání dál, kdy se kupující chystá výrobkem obdarovat někoho dalšího.

A nakonec se tento šťasný přívěsek stává samostatným šťastným předmětem - protože je velmi vhodný k nošení v peněžence pro štěstí. Zatímco obal výrobku je zpravidla vyhozen, tyto šťastné přívěsky zůstávají dále v oběhu a přinášejí lidem štěstí. Ale také si tím často nenásilně připomenou samotný výrobek. A zde se celý kruh uzavírá.

Zákazníkům z okruhu výrobců dekorovaných výrobků proto často doporučujeme kombinovat naše tvary tak, aby zákazním měl možnost zakoupit více výrobků s více různými šťastnými přívěsky. K tomuto účelu doporučujeme nejen ploché výlisky, ale i drobné zvonky a rolničky.

Zde se můžete podívat na krásný příklad dekorace kvalitního vína, kde byly využity naše šťastné přívěsky s výrazným měřitelným efektem zvýšeného prodeje.

Na obrázku níže je také hezký příklad vhodného spojení těchto šťastných předmětů. Přání doplněné šťastnou podkovou již není třeba nijak slovně doplňovat, stačí pouze umístit logo.