Titulní strana‎ > ‎ROLNIČKY‎ > ‎

Rolnička s magnetickým tlumítkem

Rolničky z naší výroby si naši zákazníci nejen z Kanady či ze Slovenských Tater často objednávají jako rolničky pro turisty na odhánění medvědů i jiných šelem a také divočáků.
Zde pod tímto odkazem se dozvíte vše o druzích medvědů a jak předcházet nebezpečí.

Rolničky na medvědy  / Zvončeky na medvede

Díky zkoušení a zpětné komunikaci se zákazníky, kterým rolničky na medvědy dodáváme můžeme na tento účel doporučit právě tyto typy našich rolniček: 
 
Mosazná rolnička Ø 28mm, objednací kód ROLV3
umístění na těle, nebo batohu (od pasu výše), na obojek psa. 
Hodnoty: 12g, 80dB, 2900 Hz
Koupit rolničku: její maloobchodní cena je 40 Kč (1,8 EUR), přesnou aktuální cenu najdete v platném ceníku, nebo na dotaz. Pro velkoobchodní ceny volejte, nebo napište poptávku .
Uvnitř rolničky je velká nerezová mosazná kulička, zvolená pro dobrý zvuk.
Vyzvednout rolničky si můžete po domluvě ve výrobně, nebo u některého z našich odběratelů nebo k zaslání poštou na základě vyplnění formuláře nebo volejte.
Rolničky zasíláme i na Slovensko.
Vyrábíme je také s magnetickým tlumítkem.

Tlumítko na rolničku
Rolničku dodáváme také s tlumítkem zvuku (silencer). Tato tlumítka, vyrábíme ve formě úchytů se suchými zipy, nebo jako magnet přímo přichycený na úchyt rolničky. Rolničky s úchytem z popruhu  lze potisknout logem a jsou vhodná  jako upomínkový předmět pro turistická infocentra ap. Vedle velkých sérií máme také k dispozici moderní malosériovou technologii potisku, kterou jsme schopni zajistit i malé série s potiskem od 10 Kusů.
Na obrázku vpravo vidíte rolničku s úchytem a tlumítkem, které je opatřeno reklamním logem. Dole pod rolničkou je nyní právě tlumítko s neodymovým magnetem, rolnička je umlčena. Tlumítko je jinak připojeno suchým zipem na úchytu.
 
Rolničky - zvončeky proti medveďom
 
Rolnička s magnetickým tlumítkem na medvědy
 
Rolnička s magnetickým tlumítkem na medvědy
 
Rolnička s magnetickým tlumítkem na medvědy
 
Rolnička s magnetickým tlumítkem na medvědy
 

Comments