Zvonky s popisem jako upomínkové předměty

přidáno: 27. 6. 2012 12:05, autor: Amweb Shopware   [ aktualizováno 16. 10. 2015 23:12 ]

Zvonek s nápisem gravírovaný mosazný bronzovýVětší zvonky lze popsat laserovým gravírováním, pískováním ap.. Laserový popis na mosazi je k tomuto materiálu velmi vhodný, protože písmo je dobře čitelné, ale přitom neruší design zvonku. Laserem je možné popsat také ostatní předměty, které vyrábíme, jako jsou třeba píšťalky.
Sortiment zvonků si můžete prohlédnout zde.
Příklady úprav zvonků a ostatních výrobků popisem jsou k dispozici zde.


Výroba dveřních zvonů

přidáno: 23. 3. 2012 7:15, autor: Amweb Shopware   [ aktualizováno 16. 10. 2015 23:17 ]

Dveřní zvon na dveře do obchodu - Svatý Mikuláš
Další model dveřního zvonu - "Zvon Sv. Mikuláše". Sv. Mikuláš je patron obchodníků, pro jejichž obchůdky a prodejny je zvon prvotně určen. Zvon lze připevnit na dveře, nad dveře, případně vedle dveří.
Předcházelo mnoho testů funkce, tóniny zvonu a použitelnosti na mnoha typech dveří.  
Spojení kvalitního zvonu z lisované mosazi se speciálně nakalenou pérovou slitinovou ocelí určuje dobrou a spolehlivou funci. Péro zvonu bylo vytvořeno pro jeho specifickou váhu a tvrdost je přesným zakalením upravena tak, aby dokonale plnil funkci. Zvuk je doladěn tak aby upozorňoval, ale frekvence byla ve zdraví bezpečné normě. Zvonek je však možné také doladit podle potřeby přímo namístě! Srdce zvonu je vyosené, takže je možné upravit frekvenci úderů. Úchyt zvonu je nastavitelný, je tedy možné měnit i úhel samotného zvonu. Konstrukce zvonu je jednoduchá, ale přesto velmi funkční - zvon je možné nastavit nejméně třemi způsoby v úhlu i v intenzitě zvonění.
Vyrábíme nyní několik variant ve dvou velikostech dveřního zvonu a také si můžete vybrat různé tvary kyvného péra. 

Pérový viktoriánský zvon na dveře do obchodu - Svatý Mikuláš   Dveřní zvon na dveře do obchoduDveřní zvon na dveře do obchodu

Závěsný zvonek Loreta se dvěma zvonky. Kovový, celomosazný.

 
 
Dveřní zvon na dveře do obchodu - LoretaDveřní zvon na dveře do obchodu    Dveřní zvon na dveře do obchodu
Více detailů o tomto zvonku / koupit zvonek

Klíčová slova: dveřní zvonky, dveřní zvony, zvony na dveře do obchodu, výroba, prodej, cena, kovové zvonky, zvonečky

EN: Door bells. Decorative bells on the door. Metall bells.

DE: Türklingeln. Dekorative Glocken an der Tür

Kde si je můžete koupit - vánoce - maloobchod - tip na vánoční dárek

přidáno: 16. 12. 2011 12:46, autor: Amweb Shopware   [ aktualizováno 6. 11. 2015 19:58 ]

Zde najdete umístění našich vlastních stánků s rolničkami, zvonky, šťastnými předměty do peněženky, vánočními ozdobami ad. Můžete zakoupit také znamení zvěrokruhu, píšťalky, magnety a různé druhy přívěsků.
Naše výrobky dodáváme přímo z výroby do velkoobchodu, nebo po předchozí domluvě na adrese výrobny.
Během vánočních prodejů otevíráme vlastní stánky (27.11.2015 - 03.01.2016 - Praha, Plzeň, Kolín, Mladá Boleslav), jejich umístění vám rádi sdělíme na dotaz.
  
 

Píšťalky

přidáno: 1. 12. 2011 5:55, autor: Amweb Shopware   [ aktualizováno 20. 6. 2012 12:46 ]

Píšťalky a zvonky vyrábíme tradičně již přes dvacet let, a tak jsou díky stále vylepšovaným postupům dokonale vyladěny. Malé přívěskové píšťalky vydávají jasný vysoký tón. Je možné je popsat logem a to několika různými technologiemi gravírování od klasického až po laserové.
Podívejte se na ukázky píšťalek a zvonků s nápisem, které dodáváme jako upomínkové předměty u nás i v zahraničí.zvonky a píšťalky s laserovým gravírováním

Vánoční ozdoby pro sezónu 2018

přidáno: 15. 10. 2009 8:02, autor: Amweb Shopware   [ aktualizováno 20. 5. 2018 22:56 ]

Pro vánoční prodej 2018 jsme doplnili další varianty do úspěšné sériie vánočních ozdob na stromeček. Velikost okruží je 6cm, jako u běžných vánočních koulí. Uprostřed zavěšujeme na zlaté niti mosazné oboustranné výlisky vánočních motivů.
V kolekci nabízíme vánoční zvonečky několika velikostí, rolničky, stojánek na františky ad. Amorek pro štěstí do peněženky

přidáno: 15. 10. 2009 7:59, autor: Amweb Shopware   [ aktualizováno 15. 3. 2012 9:15 ]

Drobné oboustranné výlisky (2x2cm) s precizně vypracovanými detaily dodáváme jako předměty vhodné jako "Štestí do peněženky", překvapení pod svatební nebo vánoční talíř.
Tyto předměty však zároveň dodáváme s otvorem pro zavěšení a lze je pak použít jako libovolný přívěsek k dalším předmětům.
Jsou pak vhodné pro zavěšení k baleným dárkům, dárkovým košům, lahvím vína, atd.
Předměty pro štěstí do peněženky, nebo pod vánoční či svatební talíř.1-6 of 6